Menu Zamknij

Grand Prix

W dn. 30.11-1.12 nasze zespoły uczestniczyły w XI Grand Prix Polski im. St. Geronia w Łańcucie. Nasi zawodnicy rywalizowali z reprezentacją Ukrainy i najlepszymi polskimi klubami. Wystartowało ponad 400 zawodników.

3-ka kobiet Julia Rybicka, Karolina Kawalec, Katarzyna Pazczółkowska na 8 startujących trójek zdobyły srebrny medal w kat. 13-19 lat.

3-ka kobiet Jagoda Rybicka, Maria Wołoszyn, Zofia Rogala na 21 startujących trójek zdobyły brązowy medal w kat. 11-16 lat.

Najwięcej zawodników startowało w młodszej kategorii youth- 46 trójek i 37 dwójek dziewcząt. Nasza 3-Ka kobiet Urszula Czułada, Ewelina Żuk, Zuzanna Krauza zdobyły 13. miejsce.  2-Ka kobiet Hanna Kryńska, Natalia Janiuk zdobyły 27. miejsce.
W zawodach brały udział nasze 2-ki męskie Tomasz Woźniczak, Maciej Banaś oraz Mikołaj Wołoszyn, Piotr Sasimowski. Zaliczyli całkiem udany start,  niestety nie zakwalifikowali się do finału.

Gratulacje dla zawodników i trenerów: Natalii Piróg, Katarzyny Stępniewskiej, Mariusza Wieczorka, Kazimierza Prędkiego oraz Daniela Czajewskiego !!!