Menu Zamknij

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej

8 maja w Starych Babicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej w akrobatyce sportowej. Ogromne gratulacje dla naszych zawodników za piękne starty i walkę.

Wyniki naszych zespołów:

1 miejsce Aniela Szczygłowska / Tola Meserszmit

1 miejsce Jadwiga Mickiewicz / Nadia Wysokińska / Matylda Koprowska

6 miejsce Zofia Rykaczewska / Liliana Cyrankowska

14 miejsce Aleksandra Kwaśna / Oliwia Kiełsa / Marcelina Karcz

16 miejsce Milena Parulska / Hanna Królikowska / Alicja Kocimska

20 miejsce Zuzanna Malinowska / Liwia Szeląg

21 miejsce Jagna Dryjak / Alicja Kazimierska

27 miejsce Klara Matuszewska / Aleksandra Skórzyńska

33 miejsce Karolina Szuplewska / Antonina Staniórska / Alicja Łapińska

Drużyna w poniższym składzie wywalczyła 1 miejsce:

Jadwiga Mickiewicz, Nadia Wysokińska, Matylda Koprowska, Aniela Szczygłowska, Tola Meserszmit, Zofia Rykaczewska oraz Liliana Cyrankowska

W klasyfikacji klubowej UTS „Akro-Bad” Warszawa zajął 2 miejsce!

Brawo dla wszystkich zawodników za determinację, charakter i reprezentowanie klubu na wysokim poziomie!

Dziękujemy trenerom za przygotowanie zespołów oraz rodzicom za wsparcie.