8 maja w Starych Babicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej w akrobatyce sportowej. Ogromne gratulacje dla naszych zawodników za piękne starty i walkę.
Wyniki naszych zespołów:
1 miejsce Aniela Szczygłowska / Tola Meserszmit
1 miejsce Jadwiga Mickiewicz / Nadia Wysokińska / Matylda Koprowska
6 miejsce Zofia Rykaczewska / Liliana Cyrankowska
14 miejsce Aleksandra Kwaśna / Oliwia Kiełsa / Marcelina Karcz
16 miejsce Milena Parulska / Hanna Królikowska / Alicja Kocimska
20 miejsce Zuzanna Malinowska / Liwia Szeląg
21 miejsce Jagna Dryjak / Alicja Kazimierska
27 miejsce Klara Matuszewska / Aleksandra Skórzyńska
33 miejsce Karolina Szuplewska / Antonina Staniórska / Alicja Łapińska
Drużyna w poniższym składzie wywalczyła 1 miejsce:
Jadwiga Mickiewicz, Nadia Wysokińska, Matylda Koprowska, Aniela Szczygłowska, Tola Meserszmit, Zofia Rykaczewska oraz Liliana Cyrankowska
W klasyfikacji klubowej UTS „Akro-Bad” Warszawa zajął 2 miejsce!
Brawo dla wszystkich zawodników za determinację, charakter i reprezentowanie klubu na wysokim poziomie!
Dziękujemy trenerom za przygotowanie zespołów oraz rodzicom za wsparcie.