Menu Zamknij

Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego

W dniach 7-9.06.2019 nasi zawodnicy startowali na Mistrzostwach Polski Juniora Młodszego w Orzyszu. Największym sukcesem jest zdobycie brązowego medalu w najbardziej obsadzonej konkurencji 3-kach kobiet w kategorii II kl. w której startowało 29 zespołów przez Marię Wołoszyn, Zofię Rogalę i Jagodę Rybicką, w tej samej konkurencji startowała 3-ka Maria Kalata, Zuzanna Krauza i Ula Czułada, zdobywając 9. miejsce. W konkurencji 2-ki kobiet w kategorii 2 kl. nasze zawodniczki Natalia Janiuk, Hania Kryńska zdobyły 7. miejsce na 21 zespołów. Dla 2-ki i drugiej 3-ki był to pierwszy start na Mistrzostwach Polski!!
Nieco gorzej poszło chłopcom w 2-kach i 4-kach, nie wystartowali w układzie finałowym. Dla większości z nich był to pierwszy start w zawodach o Mistrzostwo Polski. W punktacji klubowej zdobyliśmy 7. miejsce, a w klasyfikacji województw Mazowsze zdobyło 3 miejsce! Gratulacje dla zawodników i trenerów Natalii Piróg, Katarzyny Stępniewskiej, Kazimierza Prędkiego, Mariusza Wieczorka i Daniela Czajewskiego.