W dn. 19.10.2025 w sali gimnastycznej Arthouse Kołowa odbyły się już ostatnie w tym roku zawody współzawodnictwa Warszawskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwa Warszawy Młodzików. Nasz klub reprezentowały 3 zespoły: dwójka mieszana Aniela Szczygłowska, Igor Maciejewski zajmując 1. miejsce oraz dwójka dziewcząt Zuzanna Malinowska, Aniela Kormańska zajęła 9. miejsce oraz trójka w składzie Milena Parulska, Oliwia Pawłowska, Karolina Szuplewska – 2. miejsce. Gratulujemy udanych startów zawodniczkom i zawodnikowi oraz trenerkom.
Mistrzostwa Warszawy Młodzików