Menu Zamknij

Kadra trenerska

Aktualna kadra szkoleniowa

Sekcja akrobatyki sportowej 

  1. Kazimierz Prędki – trener klasy mistrzowskiej (pracuje w sekcji od 1975 roku)
  2. Kazimierz Sternik – trener kl. I (pracuje w sekcji od 1984 roku)
  3. Joanna Paterek (Piotrowska) – trener kl. II (pracuje w sekcji w latach 1996-2004 i od 2012 roku)
  4. Mariusz Wieczorek – trener kl. II (pracuje w sekcji od 2000 roku)
  5. Marzena Grzesiak (Jurczak) – trener kl. II (pracuje w sekcji od 1996 roku)
  6. Alicja Grochowska (Ignaczak) – trener kl. II (pracuje w sekcji od 2001 roku)
  7. Katarzyna Michalak – trener kl. II (pracuje w sekcji od 2007 roku)
  8. Magda Szymańska (Teodorescu) – trener w akrobatyce sportowej (pracuje w sekcji od 2009 roku)
  9. Piotr Rzeszutek – trener kl. II (pracuje w sekcji od 2010 roku)
  10. Grzegorz Czajewski – instruktor (pracuje w sekcji od 2006 roku)
  11. Natalia Piróg –  trener kl. II (pracuje w sekcji od 2010 roku)
  12. Katarzyna Stępniewska -trener w akrobatyce sportowej (pracuje w sekcji od 2013 roku) 
  13. Zuzanna Rycerska – trener w akrobatyce sportowej  (pracuje w sekcji od 2014 roku)
  14. Patryk Jaworski – trener w akrobatyce sportowej (pracuje w sekcji od 2015 roku)
  15. Dominik Pamin – trener w akrobatyce sportowej  (pracuje w sekcji od 2017 roku)
  16. Natalia Purymska – trener w akrobatyce sportowej (pracuje od 2018 roku)
  17. Daniel Czajewski – trener w akrobatyce sportowej (pracuje od 2018 roku)
  18. Piotr Błesznowski – trener w akrobatyce sportowej (pracuje od 2018 roku)
  19. Daniel Kłos – trener w akrobatyce sportowej (pracuje od 2018 roku)

Wszyscy trenerzy i instruktorzy posiadają licencję trenerską Polskiego Związku Gimnastycznego.

Sekcja badmintona

  1. Michał Zakrzewski – trener II kl. (pracuje w sekcji od 2004 roku)
  2. Aneta Gadomska – instruktor

Trenerzy, którzy pracowali po 2000 roku, obecnie nie pracują:

  1. Anna Pieśniewska – trener w skokach na trampolinie kl. II (pracowała w sekcji w latach 2011-2016)
  2. Anastazja Przygodzka – trener w akrobatyce sportowej kl. II (pracowała w sekcji w latach 2010-2012 i 2014 roku)
  3. Michał Kodłubański – trener w akrobatyce sportowej  (pracował w sekcji w latach 2014-2015)
Scroll Up