Menu Zamknij

Sekcje

Ursusowskie Towarzystwo Sportowe „AKRO-BAD” to klub sportowy zajmujący się szkoleniem sportowo uzdolnionej młodzieży w dyscyplinach: akrobatyka sportowa i badminton. Poprzez swój duży zakres ćwiczeń fizycznych dyscypliny te rozwijają szeroko rozumianą wszechstronność młodego człowieka. Historia i tradycja tych dyscyplin na terenie Warszawy Ursusa sięga ponad 50 lat, w ciągu których zapisaliśmy się osiągnięciem wielu znaczących sukcesów sportowych i wychowawczych. Dzięki wieloletniej pracy z młodzieżą odnosimy sukcesy w rywalizacji sportowej prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Polskie Związki Sportowe: Akrobatyki (obecnie Polskiego Związku Gimnastycznego) i Badmintona.

Na naszej stronie przedstawiamy zdjęcia i opisy tych ciekawych dyscyplin sportu. Mamy nadzieję, że zachęcą one dzieci i młodzież do ich uprawiania.

Informacja o zapisach do sekcji

Klub ogłasza nabór dzieci do sekcji akrobatyki sportowej i badmintona w miesiącu wrześniu. Szczegóły prosimy śledzić w aktualnościach.

Zajęcia akrobatyki sportowej odbywają się w siedzibie klubu w sali gimnastycznej na stadionie OSiR (ul. Sosnkowskiego 3) w Ursusie.

Zajęcia badmintona odbywają się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 (ul. Orłów Piastowskich 47) w Ursusie.