Menu Zamknij

Składki członkowskie w maju!

Składki członkowskie w maju – nowe wiadomości!

W związku ze wznowieniem zajęć treningowych prosimy o wpłatę połowy składki za maj. Jeśli ktoś ma możliwość wsparcia klubu i wpłaty całej składki, to będziemy wdzięczni. Dziękujemy za wpłaty tym co nieprzerwanie wpłacali należne składki oraz tym co wsparli nas jej częścią.

Komunikat z 30.04:
Kochani! Wszystko wskazuje na to, że nie spotkamy się na treningach na sali do 24.05. W związku z tym Zarząd podjął decyzję o możliwości niepłacenia składki członkowskiej także za miesiąc maj. Dziękujemy za wparcie finansowe klubu tym osobom, które wpłaciły składki za miesiąc kwiecień.
Liczymy na 100% frekwencję na treningach po okresie kwarantanny. Do zobaczenia!

Komunikat z 30.03:

W związku z panującą sytuacją w Polsce chcemy przekazać następujące informacje.

Przerwa w treningach na pewno potrwa do 14.04.2020. Istnieje prawdopodobieństwo, że wznowienie treningów nie nastąpi w kwietniu. W związku z tym Zarząd klubu podjął decyzję o możliwości niepłacenia składki członkowskiej za miesiąc kwiecień.  (Składka za marzec obowiązuje w pełnej należnej wysokości). Jeśli jednak mają Państwo możliwości finansowe, aby wesprzeć klub w tych trudnych chwilach i wpłacić składkę lub jej część – także za miesiąc kwiecień – będzie to dla całego klubu i kadry trenerskiej WIELKIM wsparciem.

W przypadku decyzji o zapłacie za kwiecień prosimy o odpowiednie zatytułowanie przelewu – składka członkowska za kwiecień.

Jest to też dobry okres na uregulowanie i wyjaśnienie wszelkich zaległości. Wszystkie bieżące wpłaty pokrywają najpierw zaległości. W sprawie wyjaśnienia wpłat składek proszę telefonować, pisać email lub sms.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i z niecierpliwością czekamy na wznowienie treningów z naszymi zawodniczkami i zawodnikami!!!

Scroll Up