Menu Zamknij

Zaczynamy!!!

Zgodnie z rozporządzeniem rządu od 18 maja możemy prowadzić zajęcia treningowe w sali przestrzegając określonych ograniczeń, nakazów i zakazów. W związku z tym musieliśmy zmienić  harmonogram treningów, tak aby zapewnić uczestnictwo wszystkim chętnym, a zarazem przestrzegać obostrzeń. Przedstawiony grafik będzie obowiązywał do końca czerwca. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wprowadzania w nim zmian w trakcie jego obowiązywania. W razie niejasności prosimy o kontakt.

Zawodnicy i zawodniczki przychodzą na salę przebrani w strój sportowy. Nie możemy korzystać z szatni. Przychodzimy przed budynek klubu ok.5 minut przed wyznaczoną godziną treningu. W trakcie zajęć drzwi wejściowe będą zamknięte. Rodzice nie wchodzą do budynku klubu.

Ważne! Od 17 maja dzieci poniżej 13. roku życia będą mogły wychodzić z domu bez opieki dorosłego opiekuna! https://www.gov.pl/web/koronawirus/znosimy-kolejne-ograniczenia–18-maja-pojdziesz-do-fryzjera-kosmetyczki-i-restauracji?fbclid=IwAR2mhDtKMUmxbduqO-B7R3dktOYUEqjlsnQLEC2X7-zJHGCefg7rm25cM_Y

grafik zajęć poprawiony1.06
Scroll Up