W dniu 6 grudnia 2025 w hali sportowej UTS „AKRO-BAD” odbyły się XXV Zawody Mikołajkowe w akrobatyce sportowej. W tym roku obchodzimy jubileuszowe Mikołajki, a także 60. rocznicę akrobatyki sportowej w Ursusie. W 1965 roku trenerka Aleksandra Morzycka założyła sekcję akrobatyki sportowej w Robotniczym Klubie Sportowym Ursus Od 2000 roku kontynuujemy misję trenerki Morzyckiej w Ursusowskim Towarzystwie Sportowym AKRO-BAD.
W pokazowych zawodach Mikołajkowych ok. 240 naszych zawodniczek i zawodników demonstrowało swoje sportowe umiejętności. Wspaniałe występy podziwiane były przez rodziców. Przysporzyły wiele radości, emocji i wzruszeń. W bieżącym roku nasze zawodniczki i zawodnicy pokazali wysoki poziom sportowy zajmując miejsca finałowe w Mistrzostwach Polski Seniorów, Mistrzostwach Polski Juniorów i Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i turniejach. Zdobyli medale w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Reprezentanci klubu w zawodach ogólnopolskich zostali wyróżnieni pamiątkowymi statuetkami. Impreza odbyła się przy wsparciu finansowym Urzędu Dzielnicy Ursus. Wśród publiczności gościliśmy członkinie zarządu dzielnicy Ursus – zastępczynie burmistrza: Annę Lewandowską i Anetę Wachnicką oraz zarząd klubu UTS „AKRO-BAD” na czele z Prezesem – Tadeuszem Siemianowskim. Na imprezę zawitał Święty Mikołaj, który wręczał słodkie upominki. Impreza została uwieczniona w formie zdjęć przez Łukasza Kowalskiego.